Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler yürekin üretilen henüz dümdüz modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını çelmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zen vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Hatta unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri örtüsüz ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak esenlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine namuslu fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler deri dansında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birhayli kişi dergisinde zen vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arazi almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir vakitler bile başüstüneğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir başüstüneğu derece rakik olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyerinde rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü bundan sonra jartiyeri vahit çıngı olarak satmanın beraberinde birhayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birhayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat gittikçe liberalleşmeye namuslu giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla alakalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya aleniyet bildirmek yürekin bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse bile bel kemiği mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları vahit başına yahut bir partnerle her yaşfecir isim tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına göre seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına göre ihtiyaç, hayata renk salmak yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde nihan başüstüneğu yürekin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tat vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla teneffüs etmek bazı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre koparmak, işlemlevselliği için bilgi edinmeden satın koparmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin eke çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; bundan sonra gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan alışdataş henüz basitçe ve sükûnet olmaya mebdeladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks hayatında yaşanan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sağlık sorunu olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop aksatalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, hayatına etkililık salmak, henüz yerinde bir orgazm teneffüs etmek yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek yürekin sex shoplardan alışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan aksatai memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını arkalamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra eke gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum namuslu olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri vahit şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta oldukça çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona göre aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en basitçe yolu. Ayrıca seks sırasında sohbet etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken tıngırkoparmak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir beis teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz yerinde seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu müşküllü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website