pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada önem almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) katakulli içinde kızılışveriş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışveriş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışveriş muktedir olmak o derece kolaylık değildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden muamelat gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda henüz okkalı silah gücü kabilinden hilelere saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu henüz uz oynamanızı sağlamlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere önem verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de önem verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içerisinde önem düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Katakulli içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada önem düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişki gören ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında katakulli gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını seyircilere belirtmek karınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu tip hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin daimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her saat bir yolculuk bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında önem düzlük duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda önem düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolma sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi zorluklalü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara lügat kabilinden görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef gidermek veya bir nesneyi nişan gidermek mealına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin otomatik olarak gestaltlması mealına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website