Son Dakikam

Sondakikam.com.tr genel ağ sava sitesi yayında,son zaman dâhilerikleri,gündem haberleri,yaşamdan magazine onlarca kategori ile tam gündemi izlem edip okurlarına sunan sava sitesi,son zaman haberleri okurlarına sunuyor.

Son Dakika Haberler Ne Önemli ?

Son zaman gelişmeleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli ziyaretçilerimizin izlem ettiği dâhilerikleri sizler dâhilin düzenliyor,antraktştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Selen Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak dünya ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız ak ve kredili bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak gündem maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Ulusal Selen Sitesi !

Reel gündem ilkeleriyle hazırlanan,asıl akımı izlem eylemek alegori kitlesine özgü habercilik anlayışı ile tam gündem maddelerini okurlarına sunan sava sitesidir.Dürüst,tarafsız ilkeli sava yapmayı kendine asıl edinmiştir.Dünten günümüze mevrut yayıncılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli ziyaretçilerimizin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam meraklı editörleri ile sizlere gündem haberlerini en son dâhilerikleri ilk sizin duymanızı katkısızlamayı ammaçlayan yeni kuşak sava dâhilerik platformudur.Gündem haberleri,politika haberleri,ekonomi haberleri,lokal haberler,dünya haberleri,magazin haberleri bilgi haberleri ve yaşam haberleri kategorileri ile siz değerli ziyaretçilerimizin güncel fen ve haberlere ulaşmanızı ammaçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri arasında canlı döviz kuru,canlı tv izlem,namaz vakitleri,lig nokta durumları,Emtialar,çevre durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden bütün servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya mirlayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Hangi Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere güncel haberleri tarafsız ak ve kredili bir şekilde ulaştırmayı ammaçlamaktayız.

Ne Binayoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana mevrut olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz yoluyla izlem ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine derece her arazi ile müteallik sava okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 günün bütün haberleri içinde mevzuya gereğince taharri masnu olanağı sunmaktayız. Bu taharri, kelime ve müteallik bazlı, sentetik zeka ile desteklenmiş tam bir sava taharri sayfasıdır.

Yasalara %100 Yaraşıklı

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 şayan olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde gösterilen her türlü sava, fotoğraf, fen, sağlam; telif hakkı sahiplerinden ovalı cevaz uyarlanmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete sava özetlerinde ise, yalnızca haberin mirlığı ve giriş cümlesine arazi verilmekte, haberin tam metnini kavramak isteyen ziyaretçilerimiz müteallik gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok ziyaretçi düzlük sitelerinden biridir. Sitede maruz programlar ve sava sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam kanalının sahibi heves ediliyor.

Umumi Ahlaka ve Etiğe Yaraşıklı Habercilik !

Güçlü Şinas Türk milletinin umumi sağtöreına şayan etik ve tarafsız sava anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yayın avluına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en şayan harbi ve tarafsız haberleri durağan ve yabancı sava organlarındaki en önemli gündem maddelerini sunmayı amaçlıyor.

Sondakikam.com.tr Nasıl Kuruldu !

Yerleşmişş hedefleri olarak ülkemizin istikrarına ulamada bulunmayı ammaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi durağan ve yabancı yayın organlarında en aynalı şekilde söz gelişi etmeyi ammaçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr sava sitemizin bütün hakları saklıdır. Harf, sava, fotoğraf, röportaj kabilinden her türlü hapishaneğinin bütün telif hakları sondakikam.com.tr sava sitemize aittir. Selen sitemizde arazi düzlük tekmil ovalar, materyaller, resimler, curcunalı dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün dâhilerik ve çallıkışmalarımız, tasavvur ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı kanun ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz dâhilerikler ve sava ajanslarımızdan aldığımız sava ve özge görseller ticari olarak rastgele bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değçalışmatirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve asıl belirtilmeksizin kopyalama ve tasarrufı konstrüksiyonlamaz.
Selen sitemiz sondakikam.com.tr de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gösterilen yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr tek bildirim yapmadan, rastgele bir çağ değçalışmaikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Siyaset Haberleri !

Ülkemizde devam eden hummalı siyasal gündemi yakından izlem edip,sizlere harbi olanı ve görünenden ziyade fenomen ve durumların perde arkasını aktarmayı ammaçlayan sondakikam.com.tr sizlere en aynalı haberleri takdim etmek dâhilin var gücüyle çallıkışıyor.Akp,mhp,chp,düzgün fırka,ongunluk partisi,ve durağan bir çok politikaçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Tutum Haberleri !

Kur dalgalanmaları kızıl fiyatları dolar fiyatları minimal ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden rahatlıkla izlem edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişmeleri,yeni vizyona girecek olan filmler,kim nerde ne yapmış son zaman gündemleri sondakikam.com.tr’de…

Son Dakikam ! Hızlı Güvenilir Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website